Sycený nealkoholický nápoj ochucený s příchutí máty a limetky s přídavkem kolagenu, vápníku a vitamínů.
| Výrobce: | Oshee |
| Objem: | 250 ml |
| Složení: | pitná voda, jablečná šťáva z koncentrátu, laktát vápenatý, kyselina: kyselina mléčná, oxid uhličitý, hydrolyzát kolagenu, přírodní citronovo-limetkové aroma, přírodní mátové aroma, sladidla: acesulfam K, sukralóza, vitaminy: vitamin D, vitamin K, vitamin C. |
| Země původu: | Polsko |
| Energie: | 51 kJ / 12 kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 3 g |
| z toho cukry: | 2 g |
| Bílkoviny: | 0,2 g |
| Sůl: | 0 g |
Sycený nealkoholický nápoj ochucený s příchutí máty a limetky s přídavkem kolagenu, vápníku a vitaminů.