Sycený nealkoholický nápoj ochucený s příchutí broskve a citronu s vitaminy a minerálními látkami.
| Výrobce: | Oshee |
| Objem: | 250 ml |
| Složení: | pitná voda, laktát hořečnatý, kyselina: kyselina citronová, oxid uhličitý, citrát draselný, vitaminy: vitamin C, niacin, vitamin B6, biotin, kyselina panthotenová, přírodní broskové aroma, přírodní citronové aroma, sladidla: acesulfam K, sukralóza, minerální látky: hořčík, jód. |
| Země původu: | Polsko |
| Energie: | 19 kJ ( 4 kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 1 g |
| z toho cukry: | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
Sycený nealkoholický nápoj ochucený s příchutí broskve a citronu s vitaminy a minerálními látkami.