Sycený nealkoholický nápoj ochucený s příchutí exotického ovoce s hořčíkem a vitaminy.
| Výrobce: | Oshee |
| Objem: | 250 ml |
| Složení: | pitná voda, jablečná šťáva z koncentrátu, šťáva z koncentrátu z černé mrkve, mangová šťáva z koncentrátu, ananasová šťáva z koncentrátu, pomerančová šťáva z koncentrátu, hořčík, oxid uhličitý, kyselina: kyselina askorbová, aromata, antioxidant, barvivo: beta-apo-8-karotenal. Sladidla: acesulfam K, sukralóza. vitamin: niacin, biotin, kyselina panthotenová, vitamin B6. |
| Země původu: | Polsko |
| Energie: | 8 kJ/2 kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 0,7 g |
| z toho cukry: | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
Sycený nealkoholický nápoj ochucený s příchutí exotického ovoce s hořčíkem a vitaminy.