Nesycený nealkoholický nápoj ochucený s příchutí maliny a grepfruitu s přídavkem vitaminů. Pasterováno.
| Výrobce: | Oshee |
| Objem: | 555 ml |
| Složení: | pitná voda, jablečná šťáva z koncentrátu, cukr, regulátor kyselosti, kyselina citronová, přírodní malinové aroma, přírodní aroma růžového grepfruritu, koncentrát šťávy z černé mrkve, vitaminy: niacin, vitamin B6, kyselina listová, vitamin B12, biotin, kyselina panthotenová. |
| Země původu: | Polsko |
| Energie: | 80 kJ / 19 kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 4,7 g |
| z toho cukry: | 4,6 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
Nesycený nealkoholický nápoj ochucený s příchutí maliny a grepfruitu, s přídavkem vitaminů.
Optimální doplnění vitamínů a minerálů během dne s lahodnou příchutí.