Nesycený nealkoholický nápoj ochucený s jahodovou příchutí s přádavkem vitamínů. Pasterováno.
| Výrobce: | Oshee |
| Objem: | 555 ml |
| Složení: | pitná voda, jablečná šťáva z koncentrátu, cukr, regulátor kyselosti, kyselina citronová, koncentrát šťávy. z černé mrkve, přírodní jahodové aroma, vitaminy, niacin, vitamin B6, kyselina listová, vitamin B12, biotin, kyselina panthotenová. |
| Země původu: | Polsko |
| Energie: | 80 kJ / 20 kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 4,7 g |
| z toho cukry: | 4,6 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
Sycený nealkoholický nápoj ochucený s jahodovou příchutí, s přídavkem vitamínů. Optimální doplnění vitamínů a minerálů s lahodnou příchutí.