Nesycený nealkoholický nápoj ochucený, s melounovou příchutí s přídavkem vitaminů. Se sladidlem. Pasterováno.
| Výrobce: | Oshee |
| Objem: | 555 ml |
| Složení: | pitná voda, kyselina citronová, přírodní melounové aroma, sladidla: sukralóza, vitaminy: niacin, vitamin B6, kyselina listová, vitamin B12, biotin, kyselina panthotenová. |
| Země původu: | Polsko |
| Energie: | 4 kJ / 1 kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 0 g |
| z toho cukry: | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
Nesycený nealkoholický nápoj ochucený, s melounovou příchutí s přídavkem vitaminů.
Optimální doplnění vitamínů a minerálů během dne s lahodnou příchutí.