Melissa

Řecká společnost MELISSA KIKIZAS S.A. byla založena v roce 1947 Alexandrosem Kikizasem s myšlenkou transformace potravinářského průmyslu pomoci výroby vysoce kvalitních produktů z autentických řeckých surovin. Poslání společnosti od té doby rychle vzkvétá již více než šedesát let s cílem uspokojit stravovací potřeby svých zákazníků důsledným poskytováním vysoce kvalitních produktů.

Výroba semolinových těstovin z tvrdé pšenice je základním rysem společnosti. Každý rok se zpracovává více než 100 000 tun kvalitní tvrdé pšenice. Výrobní zařízení v Larissa (region Thessalia) se vyznačuje vertikálně integrovanou výrobou, která tvoří spojení mezi plodinami (surovinami), mlýnem a výrobní linkou. Společnost produkuje více než 50 000 tun těstovin ročně, což z něj dělá největšího výrobce na Balkáně a jednu z 10 největších v Evropě!

Společnost MELISSA KIKIZAS nyní provozuje třetí generace rodiny Kikizas. Stala se jednou z nejdůležitějších potravinářských společností v Řecku a má významný podíl na exportu do více než třiceti pěti zemí světa. Od začátku 80. let navíc společnost rozšířila své podnikání prostřednictvím mezinárodních partnerství a úspěšným vstupem na další potravinářské trhy kromě těstovin.

Melissa

Produkty Melissa