| Výrobce: | Karpea |
| Objem: | 250 ml |
| Složení: | extra panenský olivový olej 99,75%, kourové aroma (obsahuje sóju a mléko) 0,25%. |
| Alergeny: | Sója (6), mléko (7). |
| Země původu: | Řecko |
| Kde koupit: | Makro |
| Energie: | 3389 kJ/ 824 kcal |
| Tuky: | 91,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 12,8 g |
| Sacharidy: | 0 g |
| z toho cukry: | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |