Sycený nealkoholický nápoj s příchutí pomeranče, s vitaminy a minerálními látkami. Pasterováno.
| Výrobce: | Oshee |
| Objem: | 250 ml |
| Složení: | pitná voda, jablečná šťáva, mangová šťáva, pomerančová šťáva, cukr, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, regulátor kyselosti: citronan sodný, stabilizátor: glycerosteroly dřevných pryskyřic, přírodní aromata, antioxidant: kyselina L-askorbová, barvivo: karoteny, vitamin: niacin, biotin, minerální látky: zinek, selén. Sladidla: acesulfam K, sukralóza. |
| Země původu: | Polsko |
| Energie: | 37 kJ / 9 kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 2,0 g |
| z toho cukry: | 2,0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
Sycený nealkoholický nápoj s příchutí pomeranče, s vitaminy a minerálními látkami.