Bonne Maman Mini galetky máslové představují malé potěšení s výjimečně bohatou máslovou chutí.
| Složení: | pšeničná mouka, máslo (31%), cukr, vejce, kypřící látky: uhličitany sodné, regulátor kyselosti: kyselina citronová, jedlá sůl, sušené odstředěné mléko. Může obsahovat skořápkové plody, sezam a sóju. |
| Alergeny: | Obiloviny obsahující lepek – pšenice (1), vejce (3), sója (6), mléko (7), skořápkové plody (8), sezamová semena (11) |
| Země původu: | Francie |
| Energie: | 2170 kJ/ 519 kcal |
| Tuky: | 26 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 18 g |
| Sacharidy: | 63 g |
| z toho cukry: | 27 g |
| Bílkoviny: | 7,1 g |
| Vláknina: | 2,1 g |
| Sůl: | 0,83 g |
Bonne Maman Mini galetky máslové 100 g přinášejí poctivou chuť tradičních francouzských sušenek v praktickém mini balení. Díky vysokému podílu másla (31 %) jsou krásně křehké, jemně dozlatova upečené a doslova se rozplývají na jazyku.
Ideální ke kávě, čaji nebo jako malá sladká radost kdykoliv během dne. Dopřejte si chvíli potěšení s autentickou máslovou chutí, která připomíná domácí pečení.