Costa d´Oro

Na kopci plném zlatých olivových hájů je speciální místo nazvané Costa d'Oro, kde se snoubí čistá příroda s naší vášní pro chuť a zdraví, která dává život našim olejům. „Costa d'Oro“ znamená v dialektu regionu Umbria „Zlatý Kopec“, kouzelné možná i trochu mystické místo, které je v těsném kontaktu s přírodou a inspiruje tak naši vášeň pro to, co děláme nejlépe – naše oleje.

V roce 1968 se začalo naše dobrodružství, které nás postupem času přivedlo na místo, kde jsme dnes; společnost vyrábějící olivový olej, pro kterou základními hodnotami jsou kvalita, inovace a hledání toho nejlepšího v chuti a zdraví.

Příběh Costa d'Oro má svůj začátek malém rodinném podniku, kde dvě rodiny spojily svou vášeň a odhodlání, které přetrvalo až do 90. let, kdy se Costa d'Oro stalo akciovou společností.

V průběhu let se stal mezinárodní duch Costa d'Oro stále důležitějším. Dnes jsou oleje Costa d'Oro distribuovány ve více než 100 zemích po celém světě.

Pro Costa d'Oro je nejdůležitější kvalita; od surovin po hotový produkt ve všech fázích výroby, která zahrnuje také etiku, transparentnost a odpovědnost. V roce 1996 byla Costa d'Oro první italskou společností vyrábějící olivový olej, která získala certifikaci ISO 9002.

Každý z olejů Costa d'Oro má svůj jedinečný charakter, vlastní vůni, barvu, která jej charakterizuje, a konkrétního zákazníka, pro kterého je určen. Costa d'Oro myslí při výrobě olejů vždy na zdraví zákazníků. Proto jim na stůl dodává ty nejlepší, nejpřirozenější oleje.

Kvalita je nejdůležitější, ale udržitelnost je pro Costa d´Oro také velmi důležitá. Společnost nainstalovala fotovoltaickou elektrárnu, která vyrábí čistou energii pokrývající 45% její energetických potřeb. Costa d´Oro snižuje vliv na životní prostředí a zlepšuje olivový olej využíváním síly přírody.

Reklamní spot Costa d´Oro nefiltrovaný extra panenský olivový olej

Nefiltrovaný extra panenský olivový olej Costa d'Oro Integrale je čerstvě vylisovaný s vysokou hustotou a úžasnou konzistencí. Jeden z nejzdravějších ve své kategorii díky vysokému obsahu polyfenolů. Dokonalý při použití ve studené kuchyni.

prev next
  • CdO
  • raccolta_costa_doro_olive_sfondo
  • extra-cucina-moderna.jpg
  • intregrale_cucina_rustica
  • biologico-cucina-moderna

Produkty Costa d´Oro