Přírodní hustý jahodový sirup.
| Výrobce: | Bartonik |
| Objem: | 500 ml |
| Složení: | šťáva z jahody 50% z koncentrátu, voda, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová |
| Alergeny: | Neuvádí se |
| Použití: | Vynikající na přípravu domácích limonád. |
| Země původu: | Česká republika |
| Energie: | 1235kJ /373 kcal |
| Tuky: | 0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,1 |
| Sacharidy: | 53 g |
| z toho cukry: | 53 g |
| Bílkoviny: | 0,5 g |
| Sůl: | 0,0 g |
Čistě přírodní hustý sirup vyrobený velmi šetrným způsobem s příchutí jahody. Neobsahuje přidaná barviva ani konzervanty. Vynikající na přípravu domácích limonád.
Doporučení ředění: 1:10
Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 15 dnů.
Výhody: